Şanlıurfaspor Yarın 3. Kez Kongreye Gidiyor

TFF 2. Lig Kırmızı grupta mücadele eden Şanlıurfaspor önceki dönem yönetimlerinin kötü yönetimi sonrası yarım asırlık kulüp çok ciddi bir borç yükü altına girdi. Bununla beraber kongre kararı alan sarı yeşilliler adeta sahipsiz kaldı ilk kongrede yeterli delege sayısına ulaşılamadığından bir hafta sonra (yarın) kongre tekrarlanacak.

Şanlıurfaspor Yarın 3. Kez Kongreye Gidiyor
Şanlıurfaspor Yarın 3. Kez Kongreye Gidiyor

TFF 2. Lig Kırmızı grupta mücadele eden Şanlıurfaspor önceki dönem yönetimlerinin kötü yönetimi sonrası yarım asırlık kulüp çok ciddi bir borç yükü altına girdi.

Bununla beraber kongre kararı alan sarı yeşilliler adeta sahipsiz kaldı ilk kongrede yeterli delege sayısına ulaşılamadığından bir hafta sonra (yarın) kongre tekrarlanacak.

Mehmet Akif İnan Konferans Salonunda Saat 10:00'da gerçekleşecek kongre de tek aday yine Mehmet Yılmaz

 

İki Kez Ertelenen Kongre Yarın Yapılacak

Maddi sorunlar sonrası alınan kongre kararı sonrası geçtiğimiz hafta ilk kez toplanan yönetim, yeterli çoğunluk sağlanamadığı gerekçesiyle kongreyi ertelemişti.

Gerçekleşen ikinci kongre de ise yönetim, daha güçlü bir listenin oluşması için kongreye 1 hafta ara verildiğini duyurdu. 

 

Yetim'den Yılmaz'a Tam Destek

Ara verilen kongrenin yarın gerçekleşmesi beklenirken, mevcut başkan Emin Yetim ve yönetimden flaş karar geldi. 

Dün, Emin Yetim başkanlığında, Şanlıurfaspor yönetimi düzenlenen toplantıda buluştu.

Kongre ile ilgili istişarelerin yapıldığı toplantıdan 'destek' kararı çıktı. Yetim ve yönetim, aldıkları karar ile başkan adayı Mehmet Yılmaz'a tam destek sağlama kararı verdi. 

Yarın, merakla beklenen kongrede aday Yılmaz, listesini sunacak. Kamuoyunun dört gözle beklediği kongre, Mehmet Akif İnan Konferans Salonu'nda saat 10'da gerçekleşecek.