Şanlıurfa'nın Örnek Fırıncısı Alkış Topladı 

Şanlıurfa Karaköprüde İmparator ünlü mamullerinin hijen anlayışı çevrede büyük taktir topladı, Önce sağlık; İmparator Unlu Mamüllerinden Örnek Alınması Gereken Hijyen Önlemleri 

Şanlıurfa'nın Örnek Fırıncısı Alkış Topladı 

Şanlıurfa’nın Merkez Karaköprü ilçesinde bulunan Has Batur İmparator Unlu Mamülleri Corona virüsüne karşı ciddi bir mücadele veriyor.

Fırında ekmek almaya gelen müşteriler ile arasına büyük tezgahlar koyan fırın yönetimi bu yola müşterilerine ekmekleri ellemesini ve virüsün yayılmasına engel olmaya çalışıyor. 


Özellikle gelen müşterilerine ekmek veren personelini eldiven maske ve önlük ile korumaya alan fırın yönetimi müşterilerden de takdir topluyor. Alınan hijyen önlemi ile ilgili açıklama yapan Unlu mamülleri sahibi Hasan Batur, “Bilindiği üzere Çin’den başlayarak bütün dünyayı esir alan coronavirüs ülkemizde de görüldü. Biz hükümetimizin açıkladığı tedbirlere göre gerekli çalışmalarımızı yaptık. Personelimizi kısa bir eğitimden geçirdik. Fırınımızı günde binlerce kişi geliyor Bir de bunun farkında olarak gerekli çalışmalarımızı yaptık. Virüsün daha fazla yayılmaması için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Bütün vatandaşlarımızı da alınan önlemlere uymaya davet ediyorum.” dedi.