Şanlıurfalı Sanatçı Mikrofonu Eline Alınca Ne Diyeceğini Unuttu

İzmir'de mikrofonu eline alan Şanlıurfalı Sanatçı İbrahim Tatlıses ne söyleyeceğini şaşırıp Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sordu.

Başta hanımlar olmak üzere diyerek konuşmaya başlayan Şanlıurfalı sanatçı İbrahim Tatlıses, Hanımlar bizim anamız bacımız dedikten sonra ne diyeceğini unutup, Cumhurbaşkanı Erdoğana sordu. 

Geçmiş İktidarlar İle İbrahim Tatlısesin Yakınlığı 

Şanlıurfa'li şarkıcı İbrahim Tatlıses, dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte İzmir'de bir açılış programına katıldı. Programa damga vuran olay Tatlıses'in mikrofonu eline aldığında ne konuşacağını unutması yada bilmemesi üzerine araya Erdoğan'ın girmesi olmuştu. 

İbrahim Tatlıses, geçmişte de olduğu gibi devrin iktidarında kim varsa onunla yakınlık içerisine girmiş ve bir devrin değil her devrin adamı olduğunu ispatlamıştır. 

12 Eylül darbe döneminin cumhurbaşkanı darbeci Kenan Evren ile yakınlığını, ondan sonra gelen Turgut Özel ile devam ettirmiş Süleyman Demirel ile yakınlığı herkesçe bilinen Tatlıses, son olarak hem başbakanlığı dönemi hemde cuhurbaşkanlığı döneminde Erdoğan ile çok yakın ilişkileri olmuştur.