Şanlıurfa'da Elektrik Akımına Kapılan 10 yaşındaki Çocuk Hayatını Kaybetti.

Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde olan olayda bir binanın şantiyesinde gezen 10 yaşındaki Yusuf açıkta bırakılan kabloya teması ile elektirik akımına kapıldı. Yaklaşık 240 volt çıkışa sahip inşaat elektiriği ile kısa sürede olay yerinde hayatını kaybetti. Gelen 112 sağlık ekipleri Yusuf'un cansız bedenini Adli Tıp Morguna kaldırdı.

Şanlıurfa'da Elektrik Akımına Kapılan 10 yaşındaki Çocuk Hayatını Kaybetti.

Şanlıurfa'nın Hilvan ilçesinde olan olayda bir binanın şantiyesinde gezen 10 yaşındaki Yusuf açıkta bırakılan kabloya teması ile elektirik akımına kapıldı. Yaklaşık 240 volt çıkışa sahip inşaat elektiriği ile kısa sürede olay yerinde hayatını kaybetti. Gelen 112 sağlık ekipleri Yusuf'un cansız bedenini Adli Tıp Kurumuna kaldırdı.


Edinilen bilgiye göre olay, Hilvan ilçesine bağlı Bahçelievler Mahallesi'nde yaşandı. İddiaya göre Yusuf Saçıntı (10), bir bina şantiyesinde gezerken açıkta bulunan elektrik kablosuna temas etmesi sonucu akıma kapıldı. Ağır yaralanan Saçıntı, olay yerinde hayatını kaybetti, gelen 112 sağlık ekipleri Yusufun cansız bedenini  otopsi işlemleri için Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.