Şanlıurfa'da Bunalıma Giren Adam Bağ Evinde Kendini Asarak İntihar Etti

Şanlıurfa'da 43 Yaşında olan ve 6 aydır anti-depresan hap kullanan adam 6 aydır piskolojik tedavi görüyordu. Komşularının ifadelerine göre son dönemlerde ise ilaçlarını almadığı için daha hırçın ve içe yönelmişti. Bir kaç gündür haber alınamayan şahıs yakınlarının ev ziyaretine gelmesi ile cansız bedenini ipe asılı halde gördüler.

Şanlıurfa'da Bunalıma Giren Adam Bağ Evinde Kendini Asarak İntihar Etti
Yılmaz A.(43)

Şanlıurfa'da 43 Yaşında olan ve 6 aydır anti-depresan hap kullanan adam 6 aydır piskolojik tedavi görüyordu. Komşularının ifadelerine göre son dönemlerde ise ilaçlarını almadığı için  daha hırçın ve içe yönelmişti. Bir kaç gündür haber alınamayan şahıs yakınlarının ev ziyaretine gelmesi ile cansız bedenini ipe asılı halde gördüler.

Elde edilen bilgilere göre olay Karaköprü ilçesine bağlı Küçükalanlı mahallesinde meydana geldi.43 Yaşında olan ve 6 aydır anti-depresan hap kullanan adam 6 aydır piskolojik tedavi görüyordü. Eve gelen yakınları Yılmaz A.'nın cansız bedenini ipe asılı görünce durumu sağlık ve jandarma ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerince yapılan kontrolde Yılmaz A.'nın hayatını kaybettiği belirlendi. Jandarma ekiplerince olay yerinde yapılan incelemenin ardından Yılmaz A.'nın cansız bedeni otopsi için Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.