Şanlıurfa’da 3 Kişi Seyir Halindeki Otomobilin Bagajında Oturarak Yolculuk Yaptı

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinin İpekyolu'nda yolculuk yapan aracın arka bagaj kısmında 3 kişi tehlikeli bir şekilde yolculuk yaptı. Aracın hızı yer yer saatte 60 km hızı görebiliyorken , ani bir fren ile hem bagajdakilerin hem de trafikteki diğer araçların can güvenliği hiçe sayıldı.

Şanlıurfa’da 3 Kişi Seyir Halindeki Otomobilin Bagajında Oturarak Yolculuk Yaptı
Haliliye İpekyolu

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinin İpekyolu'nda yolculuk yapan aracın arka bagaj kısmında 3 kişi tehlikeli bir şekilde yolculuk yaptı. Aracın hızı yer yer , saatte 60 km hızı görebiliyorken , ani bir fren ile hem bagajdakilerin hem de trafikteki diğer araçların can güvenliği hiçe sayıldı. 

Vatandaşların da tepkisini çeken bu görüntüler, kameraya alınırken yolcuların umursamaz tavrı dikkat çekti.

Elde edilen bilgilere göre olay, dün akşam saatlerinde Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinin İpekyolu mevki üzerinde oldu Seyir halindeki otomobilin bagajında oturarak yolculuk yapan 3 kişi, görenlerin yüreklerini ağzına getirdi. Yaklaşık 50 kilometre yer yer ise 60 , 70 km hızla ilerleyen otomobilin bagajında rahat tavırlarla yolculuk yapan 3 genç, hem kendilerinin hem de diğer yolcuların canını tehlikeye attı. Merkez Haliliye ilçesi İpekyolu’nda gece saatlerinde yaşanan tehlikeli yolculuk, diğer yolcular tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi. 
Vatandaşlar ve diğer sürücüler duruma tepki gösterdi.