Şanlıurfa Oto Galericiler Sitesindeki Kritik Hata Gözden Kaçmadı

Şanlıurfa oto galericiler sitesinde alt yapıda su tahliye mazgalları olmadığı için olası bir yağmurda oto galericiler sitesinde bulunan iş yerlerini su basabilir.

Şanlıurfa Oto Galericiler Sitesindeki Kritik Hata Gözden Kaçmadı

Burası Şanlıurfa oto galericiler sitesi. Tek bir ağaçlandırma yok. Alt yapıda su tahliye mazgalları malesef yok. Yağış anında bazı işyerlerini muhtemeldirki su basacak, iş ehilde olmayınca olacağı bu. Tabi çevre düzenlenmesi ve yeşil alanın olmayışı ayrı bir sorun. Takdir sevgili Şanlıurfalı hemşehrilerimizindir.

31 Mart yerel seçimlerinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Bağımsız Adayı olan Ömer Faruk Yapıcıer projeler ile dikkatleri üzerine çekmişti. seçim sürecinde ve seçim bittikten sonra da projelerini sık sık konuşan ve Şanlıurfa'nın geleceği açısından önemli projeleri dillendiren Yapıcıer, bu projelerin yanında mevcut belediye başkanlığının imza attığı işleri de eleştirerek doğru olanı ortaya koymaya çalıştı.
Şanlıurfa genelini gezerek sık sık sosyal medya hesabından var olan sorunları fotoğraflayıp paylaşan yapıcıer çözüm önerileri de sıralıyor. geçtiğimiz günlerde birçok eksik ile faaliyete geçen Şanlıurfa oto galericiler sitesi ile ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Ömer Faruk Yapıcıer, mevcut galericiler sitesi'nin ne kadar plansız bir şekilde yapıldığını da ortaya koydu.
oto galericiler sitesinde alt ve üstyapı anlamında bir çok sorunun mevcut olduğunu belirten Yapıcıer, olası bir yağmurda işyerlerinin bir çoğunun su altında kalacağını iddia etti.
Alt ve üst yapı anlamında sıkıntıların mevcut olduğunu dile getiren Yapıcıer yeşil alanların da eksikliğini eleştirerek şunları söyledi;
"Burası Şanlıurfa oto galericiler sitesi. Tek bir ağaçlandırma yok. Alt yapıda su tahliye mazgalları malesef yok. Yağış anında bazı işyerlerini muhtemeldirki su basacak, iş ehilde olmayınca olacağı bu. Tabi çevre düzenlenmesi ve yeşil alanın olmayışı ayrı bir sorun. Takdir sevgili Şanlıurfalı hemşehrilerimizindir."Yapıcıerin Sosyal Medya Paylaşımı

"Burası Şanlıurfa oto galericiler sitesi. Tek bir ağaçlandırma yok. Alt yapıda su tahliye mazgalları malesef yok. Yağış anında bazı işyerlerini muhtemeldirki su basacak, iş ehilde olmayınca olacağı bu. Tabi çevre düzenlenmesi ve yeşil alanın olmayışı ayrı bir sorun. Takdir sevgili Şanlıurfalı hemşehrilerimizindir."