Şanlıurfa Memnuniyet Anketinde Çıkan Şaşırtıcı Sonuç

Şanlıurfa'da Sosyal Medya üzerinde Urfa Haber adlı bir gurupta yapılan Belediyenin hizmetlerinden memnun musunuz anketine 142 kişi katıldı, Katılımcılardan 134 kişi hayır dedi

Şanlıurfa'da Sosyal Medya üzerinde Urfa Haber adlı bir gurupta yapılan Belediyenin hizmetlerinden memnun musunuz anketine 142 kişi katıldı, Katılımcılardan 134 kişi hayır dedi.

Şanlıurfa Büyükşehir başta olmak üzere 14 belediyenin tamamı ve bunun yanında 14 milletvekilinin de neredeyse tamamına yakını iktidar partisinin elinde bulunuyor. 

Buna rağmen belediyelerimizin hemen hepsi ağır borç yükünü öne sürerek elle tutulur bir hizmet yapmaması meğa proje diye seçim öncesi yaptıkları vaatlerin de hemen hepsi yine borç yükü ve ödenek yetersizliği öne sürülerek başlanmaması yada bitirilememesi vatandaşı rahatsız etti. 

Sosyal medya sayfalarından biri olan Güncel Urfa Platformu sayfasında bir anket yayımlayarak vatandaşa Şanlıurfa Belediyelerinin hizmetlerinden memnun musunuz? diye üç sıkkı bulunan bir soru yöneltti. Evet, Hayır, ve İdare eder şeklindeki cevap şıklarını seçen vatandaşların neredeyse tamamına yakını hayır oyu kullanarak verilen hizmetlerden memnun olmadığını belirtti.