Pasifik Savaşı 2013 Filmi / Sevilen Sahneleri izle

Pasifik Savaşı: Türkiye'de Gösterime giriş tarihi: 19 Temmuz 2013, Yönetmen: Guillermo del Toro,Film müziği: Pacific Rim,Bilet gişesi: 411,5 milyon USD,Bütçe: 180 milyon USD (2013), Travis Beacham'ın senaryosunu yazdığı, baş rollerinde Charlie Hunnam, Idris Elba, Rinko Kikuchi, Charlie Day, Robert Kazinsky, Max Martini ve Ron Perlman oynuyor.

1. Pasifik Savaşı / İlk Kaiju Saldırısı Gerçekleşiyor

Ben küçükken kendimi ne zaman yalnız ve önemsiz hissetsem gökteki yıldızlara bakardım. Orada hayat var mı? merak ederdim. meğer ben yanlış yöne bakıyormuşum. 

 

2. Pasifik Savaşı / Savaş Makinesi Sahnesi

Eskiden olsa kardeşim hensi ve beni kahraman olarak seçmezdiniz, Mümkün değil, Asla başarılı sporcular olmadık, Asla sınıf birinciside olmadık, Ama savaşta direnebilirdik.

 

3. Pasifik Savaşı / Gipsy Danger vs Kılıç Kafa Kaiju Dövüş Sahnesi

Gipsy Danger vs Kılıç Kafa Kaiju Dövüşüyor. Pasifik savaşı filminin en çok izlenenleri arasında 2 kardeşin denizdeki sıradışı dövüş sahnesi,

 

4. Pasifik Savaşı Filminde Yardımcı Pilot Seçimi Yapılıyor

Pasifik Savaşı Filmi yardımcı pilot seçimi için mürettebat arasında elemeler yapılıyor, 4/2 yenilen savaşçı hakem heyeti ile tartışıyor, Söyle sorun nedir?

 

5. Pasifik Savaşı / Cherno Alpha & Crimson Typhoon Sahnesi 

Pasifik Savaşı / Cherno Alpha ve Crimson Typhoon arasında denizde kavga çıkıyor, filmde en çok sevilen Cherno Alpha & Crimson Typhoon  dövüş sahnesidir.

 

6. Pasifik Savaşı / Mako İlk Düşman Kaiju Öldürüyor

Pasifik Savaşı / başrol oyuncusu Mako gerekli savaş eğitimini aldıktan sonra ilke Kaiju ile karşılaşıyor, Oldukça zorlanan Mako müsadelesi sonrasında ilk Düşman Kaiju Öldürüyor.

 

7. Pasifik Savaşı / Adil Kullanım / Telif Hakkı 

Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use. No copyright infringement intended.

All the Rights in This Content Belong to Their Respective Owner/s.