Mehmet Yılmaz Şanlıurfaspor'a Başkan Adayı Oldu 

İşlerin iyi gitmediği Şanlıurfaspor'a İddialı bir isim Şanlıurfaspor'a adaylığını açıkladı, Mehmet Yılmaz Şanlıurfaspor'a Başkan Adayı Oldu 

Mehmet Yılmaz Şanlıurfaspor'a Başkan Adayı Oldu 
Şanlıurfaspor Kulüp Başkan Adayı Mehmet Yılmaz

Mehmet Yılmaz sosyal medya hesabında yaptığı açıklama ile Şanlıurfaspor başkan adaylığını duyurdu, Mehmet Yılmaz sosyal medya hesabında, Şanlıurfaspor Kulübü'müzün 9 Haziran 2019'da Yapılacak Olan Genel Kurulu'nda Kulüp Başkanlığı Adayı Olduğumu Açıklıyorum Saygılarımla Kamuoyuna Duyurulur. Paylaşımı ile kamuoyunu bilgilendirdi.

Şanlıurfaspor yönetiminde yer alan Mehmet Yılmaz, Şuanda halen Askon'da Şanlıurfa başkan yardımcılığı görevini devam ettiriyor, 2 dönem milletvekili aday adayı olan Mehmet Yılmaz Yılkes seramik yönetim kurulu başkanı.

Mehmet Yılmaz Şanlıurfaspor'a Ne Kazandırmayı Planlıyor?

Mehmet Yılmaz'ın Hedefi Şanlıurfasporun borcunu bitirip bi üst lige çıkarmak olduğunu, Ayrıca Şanlıurfaspora kalıcı gelir ile ilgili ilin mülki amirleri ile beraber hareket edip Şanlıurfasporu hak ettiği değere getirmek istediğini açıkladı.

Şanlıurfasporu kurumsallaştırmak memleketin gençlerine önem vermek olduğunu belirten Mehmet Yılmaz Şanlıurfalı gençleri profesyonel futbolcu yapmak değer vermek herşeyi şeffaf hale getirmek için başka adayıyım dedi.
Ayrıca gelir gideri Şanlıurfa halkı ile paylaşmak doğru kadro doğru teknik heyet doğru yönetim ile Şanlıurfasporu Şanlıurfa'dan yönetmek için adayım dedi.

Şanlıurfaspor'un bekası için ilk önce Şanlıurfalı vatandaşlara Şanlıurfaspor'u sevdireceğini belirten başkan adayı, Şanlıurfaspor'un ürünlerini satmak için 2 tane mağaza açmayıda planlıyor.

11 Adımda Şanlıurfaspor Yönetim Planı

1: Şanlıurfaspor Kulübünün bu yılki borçların yüzde 75 lik kısmı bitecek.
2: Şanlıurfaspor tesisinde yeni düzenlemeler yapılacak ( Havuz iç temizlik ve personel dağılımı ) aktiviteler için çalışmalar başlatılacak.
3: Şanlıurfa Belediyespor ve Karaköprü Belediyespor'dan futbolcu talep edip kadro desteği isteyecek.
4: Altyapı'ya büyük destekler verilecek.
5: Her yönetim toplantısının ardından bütün gelir ve giderler 4 tane yerel tv kanalından şeffaf bir şekilde kamuoyuna paylaşılacak.
6: Şanlıurfaspor'a kalıcı gelir konusunda çalışmalar yapabilmesi için mülki amirlerimizle beraber çalışacağız.
7: Kombine Kartlarında çipli sisteme geçilecek, çip okuma sistemleri ile giriş çıkışlar daha güvenli olacak.
8: Stad içerisindeki reklam panolarının onarımı yapılıp yeni elektrikli sistem getirilecek.
9: Taraftarlar derneklerine destekler verilip yeni düzenlemeler getirilecek.
10: Medya tanıtımına ağırlık verilecek.
11: Futbolcuların sosyal activiteleri genişletilecek

 


Mehmet Yılmaz Kimdir?

Askon Şanlıurfa Şubesi Başkan Vekili olan Mehmet Yılmaz Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Hukuk Fakültesi 3.sınıf öğrencisi evli üç çocuk babası memleket sevdalısı Şanlıurfaspor sevdalısı