Annesiz Kalan Yavru Kediye Köpek Annelik Yapıyor

Mersin'de Annesinin Bir Arabanın Altında Bırakıp Terkedittiği Yavru Kediyi Sahiplenen Süs Köpeğinin Yavru Kediyi Annesi Gibi Ezdirmesi Görenleri Hayrete Düşürüyor.

Annesiz Kalan Yavru Kediye Köpek Annelik Yapıyor
Yavru Kedi ve Köpek

Mersin’de annesi tarafından reddedilen yalnız olan yavru kediye ev köpeği annelik yapıyor.İsmi ’Pamuk' olan yavru kediyi sahiplenen ’Çiço’nun ilgisi görenleri hayrete düşürüyor. 
Edinilen bilgiye göre, Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Tömük Mahallesi’nde yaşayan 12 yaşındaki Naz Sertoğlu, oturdukları apartmanın önünde bir arabanın altında yavru kediyi gördü . Annesi tarafından terkedilen yavru kediye yardım elini uzatan küçük Naz, önce çevredeki vatandaşlara kedinin annesini sordu. Daha sonra annesinin 2 gündür yavrusuna bakmadığını öğrenen Naz, kediyi alarak eve götürdü. Evinde beslediği süs köpeği olan 'Çiço' yavru kediye zarar verebilecği düşüncesiyle ondan uzak tutuyordu , daha sonra köpeğin kediden hiç ayrılmadığını ve hatta annesi gibi emzirmeye çalıştığını gören Naz'ın dikkatini çekti.  Köpek ile kedinin birbirlerine olan ilgisi görenleri şaşırtırken, birbirlerinden hiç ayrılmamaları dikkat çekiyor.

'' Kedi Köpeğimizin Çocuğu Oldu ''

Kedi ile köpeğin arasındaki bağla ilgili konuşan Naz Sertoğlu, kediyi sokakta bulduğunu kaydederek, "Bir arabanın altında miyavlayarak tek başına duruyordu. Benimde dikkatimi çekti ve oradan aldım. Etraftaki insanlara sordum ve annesinin 2 gün boyunca gelmediğini, yavrusunu oraya bırakıp gittiğini söylediler. Orada miyavlayarak yardım istemesine dayanamadım ve bende sahiplenmek istedim. Tabi bizim evde bir köpeğimiz de var. Pamuk ismini koyduğumuz yavru kedi de onun çocuğu oldu. Şu anda Çiço annelik yapıyor. Daha önce hiç doğum yapmadı ama kedi yavrusuna annelik yapıyor" dedi.