Karaköprü Kızılayı Kırsalda Öğrencilere Yardımda Bulundu

Şanlıurfa Karaköprü Kızılay Şubesi kırsal alandaki çalışmalarına tam hız devam ediyor.  Çalışmaları kapsamında yardım malzemeleri ile sınırlı kalmayan Karaköprü Kızılay şubesi eğitime de destek oluyor.

Karaköprü Kızılayı Kırsalda Öğrencilere Yardımda Bulundu

Şanlıurfa Karaköprü Kızılay Şubesi kırsal alandaki çalışmalarına tam hız devam ediyor.  Çalışmaları kapsamında yardım malzemeleri ile sınırlı kalmayan Karaköprü Kızılay şubesi eğitime de destek oluyor. Gerek Karaköprü merkezinde gerekse de kırsalında çalışma yürüten Karaköprü Kızılay’ı vatandaşların gönlüne dokunmaya devam ediyor.

Miniklerin yüreğine dokundular

Bu çalışmalar kapsamında Karaköprü’ye bağlı kırsal mahalle olan Kızlar mahallesinde minik öğrencilerle bir araya gelen Karaköprü Kızılay’ı başkanı Osman Aslan ve ekibi öğrencilerin sevgi gösterisiyle karşılandı. Okulda önceden tespit edilen öğrencilere hediyelerini takdim eden Başkan Aslan ve ekibi çalışmalarının kırsal mahallelerde ihtiyaç doğrultusunda devam edeceğini belirtti.

Çalışmalarımız devam edecek

Kurulduğu günden bu yana mazlumun yanında olan Türk Kızılay’ının bundan sonrada mazlumların ve ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya devam edeceğini belirten Başkan Osman Aslan, “Biz Karaköprü Kızılay’ı olarak bu Kızlar mahallemizde minik öğrencilerimiz ile bir araya geldik. Onların ihtiyaçlarını bir nebzede olsa karşıladık. İmkanlar dahilinde ihtiyaç sahiplerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.