Kapıda 'Dikkat Siyanür Var' Yazılı Not Olan Evde, 4 Kardeş Ölü Bulundu

İstanbul Fatih'te bir evin birinci katında meydana gelen olayda, akrabalarına ulaşamayan bir kişi polisi arayarak durumu bildirdi. Polisin kayıp 4 kardeşin evine gitmesi üzerine, kapıda "Dikkat Siyanür Var" yazısı görüldü. Uygun teçhizat ile eve girildi. 4 Kardeşin ölü bedenleriyle karşılaşan polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kapıda 'Dikkat Siyanür Var' Yazılı Not Olan Evde, 4 Kardeş Ölü Bulundu

İstanbul Fatih'te bir evin birinci katında meydana gelen olayda, akrabalarına ulaşamayan bir kişi polisi arayarak durumu bildirdi. Polisin kayıp 4 kardeşin evine gitmesi üzerine, kapıda "Dikkat Siyanür Var" yazısı görüldü. Uygun teçhizat ile eve girildi. 

Eve giren ekipler kardeş oldukları öğrenilen 60 yaşındaki Kamuran Yetişkin, 54 yaşındaki Oya Yetişkin,48 yaşındaki Cüneyt Yetişkin ve 56 yaşındaki Yaşar Yetişkin'i ölü olarak buldu.

Olayın intihar mı olduğu veya intihar süsü verilmiş bir cinayet mi olduğu hakkında polis soruşturma başlattı.


Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Haberler


Kendi Düğünü İçin Memleketine Giden Uzman Çavuş Kazada Öldü

Bu hafta sonu evlenecek olan ve yola 4 gün öncesinden hazırlıklar için çıkan uzman çavuş, yolda geçirdiği trafik kazası sonrası hayatını kaybetti.


Sevgilisine Mesaj Attıktan Sonra Sırtında Taş Dolu Çantayla Denize Atlayarak İntihar Etti

Mersin'in Silifke ilçesinde ikamet eden 19 yaşındaki Yusuf Şahin Üniversiteye kayıt yaptırmasından 6 gün sonra sevgilisine elveda mesajı atarak denize sırtında taş dolu çantayla denize atladı. Cansız bedeni kıyıya vurunca sır dolu ölüm aydınlandı.


Urfalı Uzman Çavuş Beylik Tabancasıyla İntihar Etti

Aydın'da görev yapan Şanlıurfalı Uzman Çavuş Hüseyin Akın evinden silah sesi gelmesi üzerine Jandarma ve 112 sağlık ekiplerine haber verildi. Evine girildiğinde kanlar içinde yerde yatmış şekilde gören Jandarma ve sağlık ekipleri, şahsın ölmüş olduğunu belirledi


İntihar Olaylarında Erkekler Kadınlara Oranla Çok Daha Fazla

İntiharı Önleme Sempozyumunda bir araya gelen uzmanlar intiharın sebep ve sonuç ilişkileri ve intiharı önleme yöntemleri üzerinde fikir yürüttü. Sempozyumda söz alan KTO Karatay Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölüm Başkanı Prof. Dr. Kamil Alptekin, Erkek İntihar Oranının kadınlara oranla 2.5 kat daha fazla olduğunu saptadı.