İyi Parti Lise teşkilatları genç başkanla buluştu

İyi Parti Şanlıurfa İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Bucak, il gençlik kollarına bağlı lise teşkilatlarıyla bir araya geldi. İyi Parti il binasında düzenlenen toplantıya çok sayıda genç katıldı.

İyi Parti Lise teşkilatları genç başkanla buluştu
İyi Parti Şanlıurfa Gençlik Kolları Başkanı Ali Bucak

İyi Parti Şanlıurfa İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Bucak, il gençlik kollarına bağlı lise teşkilatlarıyla bir araya geldi. İyi Parti il binasında düzenlenen toplantıya çok sayıda genç katıldı. Burada gençlere yönelik bir konuşma yapan Ali Bucak, “Ülkemizin ve milletimizin geleceği için çalışmak isteyen genç kardeşimize kapımız açıktır. Ülkemiz ve milletimiz için İyi Parti çatısı altında genç kardeşlerimizi birleşmeye davet ediyorum.” dedi.


Önderimizin izinden yürüyeceğiz


Burada gençlere yönelik bir konuşma yapan Ali Bucak, “Liderimiz genel başkanımız Meral Akşener öncülüğünde ülkemizi yarınlara taşımak için burada bir araya geldik. Ülkeleri ve milletleri ayakta tutan ilelebet yaşatan ve ileriye taşıyan en büyük güç, düşünen sorgulayan ve çalışan gençliktir. Bir ülkede gençlik ne kadar sağlıklı ise o ülke de o kadar sağlıklı ve sağlam temellere oturmuş demektir.” diye konuştu.


İstişareler yapıldı


“Bizim büyüklerimiz öncülüğünde kendimize edindiğimiz hedef sağlıklı ve sağlam bir gençliktir” diyen Bucak, “Bu anlamda liesli kardeşlerimizle bir araya geldik. Lise çağındaki gençlerimizin daha sağlıklı ve daha başarılı olması için neler yapılabilir diye istişarelerde bulunduk. Liseli genç kardeşlerimiz pırıl pırıl gençlerden oluşuyor. Allah’ın izniyle ülkemiz ve milletimiz için çalışamaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.