İş Makinesinin Altın Kalan Gencin 4 Parmağı Koptu

Forkliftin altında kalan 19 yaşındaki genç, ayağı makinenin altında kalarak 4 parmağı koptu. Kopan 3 parmak yaralı genç ile birlikte hastaneye kaldırılırken, bulunamayan bir parmak son anda fark edilerek hastaneye götürüldü.

İş Makinesinin Altın Kalan Gencin 4 Parmağı Koptu

Forkliftin altında kalan 19 yaşındaki genç,  ayağı makinenin altında kalarak 4 parmağı koptu. Kopan 3 parmak yaralı genç ile birlikte hastaneye kaldırılırken, bulunamayan bir parmak son anda fark edilerek hastaneye götürüldü.

Kaza merkez Nilüfer ilçesinde meydana geldi.Elde edilen bilgilere göre, çalıştığı yerden çıkıp eve giden Özcan Obak (19), virajı alamayınca kontrolündeki forkliftten düşerek altında kaldı. Obak’ın üzerine düşen forklift sol ayağının 4 parmağını kesti. Kazayı gören ve duyan çevredeki vatandaşlar polis ve 112 sağlık ekiplerine haber verdi. O sırada yaralı olan Özcan forkliftin altından çıkaran vatandaşlar ayağını yukarı kaldırarak ilk müdahaleyi yaptı. Olay mesken mahaline gelen sağlık ekipleri Obak’ı ve kopan 3 ayağını alarak Bursa Şehir Hastanesi'ne kaldırdı. Olay yerinde inceleme başlatan polis ekipleri dördüncü parmağı forkliftin altında bularak ekip aracıyla hastaneye götürdü. Özcan Obak’ın tedavisinin devam ettiği öğrenilirken, kazayla alakalı tahkikat devam ediyor.