İntihar Vakasında Defalarca Aranan İtfaiye Olay Yerine Gelmedi İddiası

Şanlıurfa'da bir otelin tepesine çıkarak intihar etmek isteyen 22 yaşındaki bir kız otelin güvenlik görevlileri tarafından kurtarılmıştı, Bugün Saadet Partisi Karaköprü Belediye Meclis Üyesi Mehmet Büyükfırat Korkunç bir iddiayı gündeme getirdi. Sosyal medya hesabında itfaiyeyi defalarca aradığını ancak çok kısa mesafe olmasına rağmen itfaiyenin olay yerine gelmediğini iddia etti.

İntihar Vakasında Defalarca Aranan İtfaiye Olay Yerine Gelmedi İddiası
İntihar Vakasında Defalarca Aranan İtfaiye Olay Yerine Gelmedi İddiası

Şanlıurfa'da bir otelin tepesine çıkarak intihar etmek isteyen 22 yaşındaki bir kız otelin güvenlik görevlileri tarafından kurtarılmıştı. 

Bugün Saadet Partisi Karaköprü Belediye Meclis Üyesi Mehmet Büyükfırat Korkunç bir iddiayı gündeme getirdi.

Sosyal medya hesabında itfaiyeyi defalarca aradığını ancak çok kısa mesafe olmasına rağmen itfaiyenin olay yerine gelmediğini iddia etti.

Şanlıurfa'nın Haliliye İlçesindeki Abide Kavşağında dün intihar girişimi yaşanmıştı.

Öğleden sonra meydana gelen olayda, D.K. adlı kız, bir otelin terasına çıkarak intihar etmek istemiş, uzun süren uğraşların ardından ikna edilerek aşağı indirilmişti. 

Yaşanan olayın ardından Saadet Partisi Karaköprü Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Büyükfırat, Twitter hesabından yaptığı açıklama ile flaş bir iddiada bulundu.

Büyükfırat, itfaiyeyi defalarca aramasına rağmen itfaiyenin gelmediğini, genç kızın iş merkezindeki güvenlikçiler tarafından kurtarıldığını öne sürdü.

Büyükfırat paylaşımında, "Şanlıurfa büyükşehir belediyesinin itfaiyesi bugün bir sıkandala imza attı insana saygıları yok intihar girişimde bulunan 22 yaşındaki bir kız defalarca aramama rağmen gelmediler kahraman işmerkezinin güvenlikçiler tarafından genç kız kurtarıldı ve itfaiye gelmedi" ifadelerine yer verdi.