İngiltere'de Cani Anne Fahişelik Yaptırmadığı İçin İki Çocuğunu Boğarak Öldürdü

İngiltere'de 22 yaşında bir kadın biri 16 aylık biri 3 yaşında iki kızını boğarak öldürme suçlaması ile hakim karşısına çıktı. İddiaya göre kadın para karşılığı erkeklerle cinsel ilişkiye giriyordu ve sık sık çevresine bu çocuklar işimi yapmama engel oluyor diyordu.

İngiltere'de Cani Anne Fahişelik Yaptırmadığı İçin İki Çocuğunu Boğarak Öldürdü
İngiltere'de Cani Anne Fahişelik Yaptırmadığı İçin İki Çocuğunu Boğarak Öldürdü

İngiltere'de 22 yaşında bir kadın biri 16 aylık biri 3 yaşında iki kızını boğarak öldürme suçlaması ile hakim karşısına çıktı.

İddiaya göre kadın para karşılığı erkeklerle cinsel ilişkiye giriyordu ve sık sık çevresine bu çocuklar işimi yapmama engel oluyor diyordu.

İngiltere'de modellik yapan 2 çocuk annesi Louise Porton, para karşılığı cinsel ilişkiye girmesini engelledikleri gerekçesiyle; biri üç yaşında, diğeri 16 aylık iki çocuğunu boğarak öldürdüğü iddia edildi.

22 yaşındaki Louise Porton, 16 aylık Scarlett Vaughan ve üç yaşındaki Lexi Draper'ı öldürmekle suçlanıyor.

22 yaşındaki Louise Porton, 16 aylık Scarlett Vaughan ve üç yaşındaki Lexi Draper'ı öldürmekle suçlanıyor.

İki kız çocuğunu öldürmekten yargılanan acımasız kadının savunması pes dedirtti. Cani kadın, kızları yüzünden erkeklerle para karşılığı cinsel ilişkiye giremediğini söyledi.

Sağlık Ekipleri Kızını Hayata Döndürmeye Çalışırken O Tuvalette Çıplak Fotoğraflarını Erkeklere Gönderiyordu

Porton, ilk kızı Lexi'yi 15 Ocak tarihinde boğarak öldürdü. Sağlık ekipleri, küçük kızı hastanede hayata döndürmeye çalıştıkları sırada Porton, hastane tuvaletinde çıplak fotoğraflarını çekip daha önce görüştüğü bir adama gönderme derdindeydi. Hatta fotoğrafları gönderdiği adama, kendisine alışveriş yapmak için ihtiyacı olan parayı göndermesi karşılığında cinsel ilişkiye girmeyi bile teklif etti.

18 gün sonra ikinci kızı Scarlett ani bir şekilde rahatsızlanıp hastanede hayatını kaybetti. Yapılan değerlendirmede iki çocuğunda nefes almaları engellenerek öldüğü ortaya çıktı.

 

Sağlık Ekipleri Çocuğa Müdahale Ederken Soğukkanlılığı Dikkat Çekti

Sağlık ekiplerinin çocuğa müdahale ederken annenin aşırı derecede soğukkanlı olması şüphe uyandırdı. Olayı soruşturan savcı, yaptıkları çalışmalarda annenin sürekli çocuklarını evde yalnız bırakıp erkeklerle para karşılığı cinsel ilişkiye girdiğini ve arkadaşlarına devamlı ''Bu çocuklar bana yük oluyor, bir şeyler yapıp onlardan kurtulmalıyım.'' dediğini belirtti.

 

Telefonu ile Çocuğun Ağzı Burnu Bantla Kapatılırsa ne Kadar Sürede Ölür? Araştırması Yapmış

Katil annenin telefonunda yapılan incelemelerde, ''Bir çocuğun burnu ve ağzı bantla kapatılırsa ne kadar sürede ölür?'' şeklinde aramalar yapıldığı saptandı. Porton, mahkemede hakkındaki suçlamaları kabul etmedi. Üç hafta sürmesi beklenen mahkeme devam ediyor.