Herkes Zaza Dayı Gibi Aynı Şeyi Söylüyor

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin efsane ismi Ali Sürmeli, namı diğer zaza dayı Acil para kazanmam lazım sözü ile günümüze atıfta bulunmuş.

Yıllar önce Kurtlar vadisi pusu dizisinde rol alan usta oyuncu Ali Sürmeli'nin "Acil Para Kazanmam Lazım" sözü sosyal medyada olay oldu, Herkes aynı şeyi söyleyerek paylaştı.


İlginizi Çekecek Diğer Mizah Amaçlı Videolar


Mutlu Günlerinde Gerçekten Talan Oldular► 
Evlilik adayı çift düğünlerinde eğlenirken Talan Oldu şarkısı ile oynamaya başladılar. İlerleyen saatlerde gerçekten talan oldular. 


Erdoğan Gençliğim Yalan Oldu / Şarkısı►
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: Uykular Haram Oldu Gençliğim Yalan Oldu Zalim Geceler Şarkısı Dinle. Video mizah amaçlı yapılmıştır. Herhangi bir art niyet veya saygısızlık bulunmamaktadır.


Motosiklet Üzerinde Şov Yapan Amca►
Nasıl olsa fazla yaşadım diyor amca. Bu saatten sonra ne olursa olsun dercesine motosiklet sürüp hayatını tehlikeye attı. Motosiklet şovları video


Şanlıurfalı Sanatçı Müslüm Gürses Aşkı ( Yollar Utansın )►
Vefat eden Şanlıurfa'lı sanatçının hayranları her alanda Müslüm Gürses aşkını yaşatıyor, Bir Müslüm Gürses fanatiği TIR'ının arkasına Müslüm Gürses posteri astı.


Yeni Nesil Hırsızlık ►
Böyle Hırsızlık Olamaz / bisikletini çaldırdıktan sonra üzerinde sadece pantolonu kaldı, Yeni hırsızlık taktikleri belli oldu, Organize işlerin mealdeki versiyonu,