Gemlik'te Esrarengiz Ölüm ! Deniz Kıyısında Kadın Cesedi Bulundu

Bursa'nın Gemlik ilçesinde bugün akşam saatlerinde suda bir kadın cesedi gören balıkçılar , polise haber verdi. Gelen polisler tarafından yapılan incelemede , cinayet mi yoksa boğulma vakası mı olduğu anlaşılamadı. Adli Tıp Kurumu'na kaldırılan kadın ceset yapılan incelemenin ardından tahliller bekleniyor.

Gemlik'te Esrarengiz Ölüm ! Deniz Kıyısında Kadın Cesedi Bulundu

Bursa'nın Gemlik ilçesinde bugün akşam saatlerinde suda bir kadın cesedi gören balıkçılar , polise haber verdi.

Gelen polisler tarafından yapılan incelemede , cinayet mi yoksa boğulma vakası mı olduğu anlaşılamadı. Ceset, savcılık talimatıyla Gemlik Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.yapılan incelemenin ardından tahliller bekleniyor.

Gemlik ilçesinde sahilde olan balıkçılar, cansız bir kişinin suyun içinde olduğunu gördü. 

İhbar üzerine İlçe Emniyet Müdürlüğü ve 112 ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler, iskele bölgesinde geniş güvenlik tedbiri aldı. Kıyıya vuran cesedin bir kadına ait olduğu belirlenirken, kimliği araştırılıyor. Ayrıca daha önceki kayıp vak'aları tek tek değerlendiriliyor. 

Bursa'nın Gemlik ilçesinde sahile vuran kadın cesedin 54 yaşındaki Hatice Köse'ye ait olduğu öğrenildi. 

Gemlik Polis ekiplerinin desteği ile Sahil Güvenlik timlerinin denizden çıkarttığı ceset, savcılık talimatıyla Gemlik Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Ekipler kadının kimliğinin tespiti için titiz bir çalışma başlattı. Ekiplerin ilk tespitlerine göre Gemlik'e gezmeye gelen ve Ovaakça doğumlu kadının Hatice Köse olduğu öğrenildi. Kimlik tespitinin ardından kadının cenazesi kesin ölüm nedeninin tespiti için Bursa Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı. Köse'nin denize ne şekilde düştüğü veya intihar mı ettiği ile alakalı soruşturma sürdürülüyor.