Emine Bulut Cinayeti Hakkında Sosyal Medya'da Yorum Yapan Şahsa Gözaltı Kararı

Emine Bulut eski eşi tarafından , 10 yaşındaki kız çocuğunun önünde öldürülmüştü. Olayın ardından sosyal medya'da yorum yapan şahsa yaptığı paylaşım üzerine çalışma başlatıldı. Kısa sürede yorum yapan S.Ç'nin kimliği tespit edildi.Gözaltına alınan S.Ç. emniyetteki işlemlerinin ardından Torbalı Adliyesine sevk edilmesi bekleniyor.

Emine Bulut Cinayeti Hakkında Sosyal Medya'da Yorum Yapan Şahsa Gözaltı Kararı

Emine Bulut eski eşi tarafından , 10 yaşındaki kız çocuğunun önünde öldürülmüştü. Olayın ardından sosyal medya'da yorum yapan şahsa yaptığı paylaşım  üzerine çalışma başlatıldı. Kısa sürede yorum yapan  S.Ç'nin kimliği   tespit edildi.Gözaltına alınan  S.Ç. emniyetteki işlemlerinin ardından Torbalı Adliyesine sevk edilmesi bekleniyor. 

İzmir'in Torbalı ilçesinde oturan ve eşiyle boşanma aşamasında  olan bir şahıs, sosyal medya üzerinden Emine Bulut cinayetini savunarak kendi eşinin de sonunun Emine Bulut gibi olacağını yazdı. "Bir kadın ölüyorsa hak ediyordur" diyen şahıs, korkunç paylaşım sonrası gözaltına alındı.
Kırıkkale’de, Emine Bulut’un 10 yaşındaki kızının yanında eski kocası tarafından bir kafede öldürülmesine tepkiler dinmek bilmezken, Torbalı ilçesinde bu kadarda olmaz denilen bir olay yaşandı. Ayrancılar Mahallesi'nde ikamet eden S.Ç., sosyal medya hesabı üzerinden korkunç bir paylaşım yaptı. Eşiyle boşanma sürecinde olan S.Ç. Emine Bulut cinayetiyle ilgili, "Bir kadın ölüyorsa hak ediyordur. Benim eşimin sonucu da böyle olacak" yazdı. Paylaşım sonrası şahıs büyük tepki gördü. Binlerce kullanıcı, yazılanları paylaşıp Emniyet Genel Müdürlüğünü etiketledi. Şahıs, bu şikayetlerin ardından da gözaltına alındı. S.Ç.'nin, emniyetteki işlemlerinin ardından Torbalı Adliyesine sevk edilmesi bekleniyor.