Bozova'da Pazarcıların Yer İçin Taşlı Sopalı Kavgası

Bozova'da ikinci el eşyaların satıldığı yerde satıcıların (pazarcıların) yer tartışması kısa sürede büyüdü, sopa ve taşların kullanıldığı kavgaya etraftaki vatandaşın müdahale etmesi ile can kaybı veya ölen olmadan önlenebildi.

Bozova'da Pazarcıların Yer İçin Taşlı Sopalı Kavgası

Elde edilen bilgilere göre olay, Şanlıurfa'nın Bozova ilçesi Bitpazarında meydana geldi. Satıcııların yer için birbiriyle tartıştığı sırada tartışma birden büyüyerek kavgaya dönüştü.

Kadınlar da Kavgaya Dahil Oldu

Kadın satıcıların da kavgaya dahil olmasıyla taşlar ve sopalar kullanılmaya başladı. Çevredeki vatandaşların hızlı bir şekilde kavgaya müdahale etmesiyle yaralanan veya ölen olmadı.

Kavgaya Karışanlar Daha Sonra Birbirlerinden Şikayetçi Olmadı

Olay yerine kavga sonrası polis intikal etti. Olaya karışanlar birbirlerinden şikayetçi olmadığını beyan ettiler.

Aynı Bölgede Çıkan Kavgalardan Vatandaş Bıkmış Durumda

Bitpazarında bir kontrol olmamasından ötürü sürekli benzer kavgaların yaşandığı bölgede Belediyenin yer izni ile satışlara izin vermesi gerektiğini, bugün çıkan kavga ile bir kez daha öğrenilmiş oldu.


Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Haberlerimiz


Siverek'te Polis ile Esnaf Birbirine Girdi !

Şanlıurfa Siverek'te Hasan Çelebi Mahallesinde meydana gelen olayda faturasız telefon sattığı iddia edilen esnafa polis cezai işlem uygulamak için dükkana gitti. Cezaya tepki gösteren esnaf ile polis arasında tartışma yaşandı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü.


2 Meslektaş Doktor Arasında Kavga Çıktı : 30 Farklı Yerinden Bıçaklayarak Öldürdü

İstanbul Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesinde görev yapan 2 doktor arasında kavga çıktı. Bir doktor meslektaşını bıçaklayarak öldürdü. Ölen Doktorun vücudunda 30'un üstünde bıçak darbesi olduğu görüldü.


Haliliye Kırsalında Bir Aracın Tarandığı 3 Kişinin Hayatını Kaybettiği Saldırıda 14 Kişi Gözaltına Alındı

3 Ekim günü Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesine bağlı kırsal Gülveren mahallesinde seyir halindeki bir aracın tarandığı 3 kişinin hayatını kaybettiği saldırıda 14 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahıslardan 10 kişi tutuklandı.


Kadın Sürücü Kaza Sonrasında Levyeyle Araca Saldırdı

İzmir'de meydana gelen olayda iki araç kavşakta çarpıştı. İddiaya göre kimliği belirlenemeyen bir kadın sürücü aracından inerek kazaya karışan diğer araca levyeyle saldırıp, camını patlattı.