Amerika ( Women ) vs Cruz Azul Women , Diana González'in ölümü nedeniyle askıya alındı

Liga MX Femenil'deki América ile Cruz Azul arasındaki maç, Azulcrema takımının bir parçası olan 26 yaşındaki futbolcu Diana González'in korkunç ölümünden sonra askıya alınmak zorunda kaldı.

Amerika ( Women ) vs Cruz Azul Women , Diana González'in ölümü nedeniyle askıya alındı
26 yaşındaki futbolcu Diana González

Çünkü kadınların sarstı korkunç haberlerin bir oyuncunun ölümü ile Meksika'da futbol Amerika Eagles Diana Victoria González Barrera , 26 yaşından de böylece Liga MX Kadınlara karar için toplantısı askıya Jornada 18 Apertura 2019 bu 2 Kasım için planlanan aynı azulcrema makine ekipman ve Cruz Azul, arasındadır.“2 Kasım 2019 Cumartesi için planlanan Club América ile Cruz Azul arasındaki MX Kadınlar Ligi'nin 18. Gününe karşılık gelen maç, tanımlanacak tarih ve saat ile yeniden planlanacak”, bu nedenle lig maçın ertelendiğini bir bildiriyle bildirdi. 

Amerikan ekibi, Meksika futbolu için üzücü bir gecede ve o zamana kadar bilinmeyen ölüm nedenleriyle oyuncunun ölümünü açıkladı. çevre MX Lig Ascenso MX ve MX Kadınlar 'ın Lig.Toplantı, saat 12: 00'da Coapa'nın tesisleri içerisinde gerçekleştirilecek, ancak şimdi yeni gün ve saatle yeniden planlanacak.