Ak Parti Perinçek’in Dümen Suyuna Girdi

Saadet Partisi İl Başkanı Niyazi Yanmaz sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada Saadet Partisinin ötekileştirildiğini, Türkiye'de siyonizmin egemen kılındığını belirterek " AKP'nin oylarının Saadet'e gideceğini bildiği için Saadet'i Şeytanlaştırıyor ki, AKP seçmeni Saadet'e gelmesin" şeklinde konuştu.

Ak Parti Perinçek’in Dümen Suyuna Girdi

CHP ve HDP'ye birlikteliğinden dolayı PKK Terör örgütü yandaşı diyen zihniyetin aynı şekilde Saadet Partisini karalamak için kutuplaştırıldığını hatta daha öte ŞEYTANLAŞTIRILDIĞINI belirten Yanmaz, Partilerin seçimde birleşmelerinin zihniyetlerinin birleşmek olmadığını ifade ederek bu bir seçim iş birliği olduğuna değindi.

Şanlıurfa İl Başkanı Vatan Partisinin AK Partiyle olan iş birliğinden söz ederek  :"AKP'nin Perinçek'in suyuna girdi desem itiraz edersiniz, aynı şey ..." dedi.

Ekonominin, Tarımın, Eğitimin, Gençliğin Nereye Gittiği Belli

Ekonominin, tarımın, eğitimin, dış politikanın, üretimin ve gençliğin nereye gittiğini herkesin bildiğini söyleyen Yanmaz, sözlerine Recep Tayyip Erdoğan'dan bahsederek "Tayyip bey AKP'nin oylarının Saadet'e gideceğini bildiği için Saadet'i kutuplaştırmıyor adeta şeytanlaştırıyor ki, AKP seçmeni Saadet'e gelmesin." şeklinde devam etti.

Ön yargıların Saadet Partisine karşı kullanılmasına karşı çıkan Saadet Partisi Şanlıurfa İl Başkanı, Lütfen algı kapılarınızı Saadet'e açın" diyerek çağrıda bulundu.