35 Yaşındaki Baba Balık Tutmak İçin Girdiği Atatürk Barajında Boğularak Can Verdi

Adıyaman- Şanlıurfa karayolu üzerinde bulunan Bölge Trafik Müdürlüğünün yakınlarında 35 yaşındaki suriyeli , 7 yaşındaki çocuğu ve 24 yaşındaki kardeşiyle birlikte Atatürk Barajına balık tutmak için girdiler. Bir süre sonra adım atarak derinlere doğru giden baba , çırpınarak boğulmaya başladı. Yüzme bilmeyen kardeşi ve çocuğu gözden kayboluşunu izledi.

35 Yaşındaki Baba Balık Tutmak İçin Girdiği Atatürk Barajında Boğularak Can Verdi

Adıyaman- Şanlıurfa karayolu üzerinde bulunan Bölge Trafik Müdürlüğünün yakınlarında  35 yaşındaki suriyeli , 7 yaşındaki çocuğu ve 24 yaşındaki kardeşiyle birlikte Atatürk Barajına balık tutmak için girdiler. Bir süre sonra adım atarak derinlere doğru giden baba , çırpınarak boğulmaya başladı. Yüzme bilmeyen kardeşi ve çocuğu gözden kayboluşunu izledi.

Elde edilen bilgilere göre olay, Adıyaman- Şanlıurfa karayolu üzerinde bulunan Bölge Trafik Müdürlüğü yakınlarında oldu. Atatürk Barajı Göleti'ne balık tutmaya giden 35 yaşındaki 5 çocuk babası Ahmet Abdulkadir, suya girdi. Suda yürüyerek balık tutmaya başlayan baba bir süre sonra farkında olmadan fazla açılınca , suda çırpınmaya başladı. Yüzme bilmeyen  ve olayın şoku ile bağırmaya başlayan kardeşinin sesini duyan Bölge Trafik Müdürlüğü bahçesindeki trafik polisleri, olaya müdahale etmek için üniformalarıyla suya girsede bulamadılar. Olay yerine dalgıç ekiplerinin gelmesiyle sudan cansız bedeni çıktı.  AFAD, UMKE, jandarma ve 112 Acil Sağlık ekiplerinin de geldiği olay yerinde Abdulkadir’in cansız bedeni Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. 
Konuyla ilgili soruşturma sürüyor.